Sportovní den 25/5

Dne 25.5.2017 pořádal náš Domov sportovní den, na který jsme pozvali účastníky z Domovů pro seniory z okolí. Naše pozvání přijaly i seniorky z města Mašťov. Svým vystoupením nám oddechový čas vyplnily děti ze zdejší Základní a mateřské školy, také nás přišla potěšit paní Jaroslava Sedláková s našimi psími kamarádkami z Canisterapie. Děkujeme všem účastníkům a blahopřejeme účastníkům z Domova seniorů v Jirkově za třetí místo, ženám z Domova pro seniory v Chomutově za druhé místo a účastnicím z Domova pro seniory v Žatci za krásné 1. místo. Už nyní se těšíme na příští ročník.

Velká gratulace patří vítězkám – p. Hartmanové(86 let), Kontrášové(90 let) a Skořepové(92 let) z Domova pro seniory v Žatci. Vzhledem k věku mají náš velký obdiv.

Blahopřejeme ke krásnému druhému místu seniorkám z Domova pro seniory z Chomutova – p. Procházkové (84 let), Hudákové (87 let), Kváčová (84 let).

Na třetím místě se umístili pánové z Domova seniorů Mládežnická v Jirkově – p. Valvoda (95 let), Štochl (75 let), Duda (71 let). Pan Valvoda byl nejstarším účastníkem a jeho elán nás všechny překvapil.